Подорожника сироп

Показання

Сприяє відділенню мокротиння та захисту слизових оболонок, зменшенню позивів до кашлю під час сезонних застудних захворювань, має відхаркувальні властивості.

Особливості застосування

Дітям віком від 2 років застосовувати за призначенням лікаря.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально, у середньому становить 5-7 днів.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при цукровому діабеті;

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Форма випуску: сироп.

Склад: екстракт подорожника ланцетолистого, цукор, кислота лимонна, пектин яблучний, калію сорбат, олія м’яти перцевої, вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, джерело біологічно активних речовин; сприяє відділенню мокротиння та захисту слизових оболонок, зменшенню позивів до кашлю під час сезонних застудних захворювань, має відхаркувальні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Рекомендовано вживати: перед вживанням сироп збовтати. Вживати сироп кожні 2-3 години з однаковими інтервалами між прийомами (5 разів на добу): діти віком від 3 до 7 років – по ½ чайної ложки (2,5 мл); діти віком від 7 до 12 років – по  1 чайній ложці (5 мл); дорослі і діти віком від 12 років – по 1 столовій ложці (15 мл). Тривалість курсу вживання визначається індивідуально, у середньому становить 5-7 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при цукровому діабеті; при порушеннях функції шлунково-кишкового тракту з підвищеною кислотністю (гастритах, гострих, хронічних і виразкових колітах, ентеритах, ентероколітах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки), дітям віком до 2 років. Дітям віком від 2 років застосовувати за призначенням лікаря. Не застосовувати одночасно з іншими протикашльовими препаратами, оскільки це перешкоджає виділенню розрідженого мокротиння.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін  придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Пакування:  об’ємом від 50 мл до 250 мл у споживче пакування згідно ТУ

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”Україна,

69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75  

тел.: 0800331272,  код за ЄДРПОУ 01973472

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-010:2018 «Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови.»