Алтеї кореня сироп

Показання

Сприяє розрідженню мокротиння, стимуляції та полегшенню процесу відхаркування під час сезонних застудних захворювань; обволікає подразнену слизову оболонку; запобігає виникненню нападів кашлю; має відхаркувальні та пом’якшувальні властивості.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-14 днів.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 3 років, при цукровому діабеті, тромбофлебіті, варикозі.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Форма випуску: сироп.

Склад: алтейного кореня екстракт, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), цукор, вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, джерело біологічно активних речовин; сприяє розрідженню мокротиння, стимуляції та полегшенню процесу відхаркування під час сезонних застудних захворювань; обволікає подразнену слизову оболонку; запобігає виникненню нападів кашлю; має відхаркувальні та пом’якшувальні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: Перед вживанням сироп збовтати. Препарат вживають після їди 4-6 разів на добу: дорослі та діти віком від 14 років – по 1 столовій ложці (15 мл); діти віком від 6 до 14 років – по 1 десертній ложці (10 мл); дітям віком від 3 до 6 років перед вживанням 1 чайну ложку (5 мл) сиропу розвести у 2-3 чайних ложках теплої перевареної води. 

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-14 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 3 років, при цукровому діабеті, тромбофлебіті, варикозі. Дітям віком від 3-х років застосовувати за призначенням лікаря.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Пакування:  об’ємом від 50 мл до 250 мл у споживче пакування згідно ТУ

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”Україна,

69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75  

тел.: 0800331272,  код за ЄДРПОУ 01973472

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-010:2018 «Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови.»

  • Алтея від кашлю: всі секрети використання алтеї від кашлю

    Алтея здавна використовується при кашлі для полегшення відходження мокротиння. Вона допомагає зняти запалення і дає пацієнтові можливість нормально дихати. Сиропи з цим компонентом допомагають не тільки дітям, а й дорослим. Потрібно розібратися, від якого кашлю призначаються, а також як їх правильно приймати.

    Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *