Елеутерококу екстракт 30 мл

Для нормалізації нервової системи
Показання

Фізична і розумова перевтома, неврастенії та психостенії, функціональне виснаження центральної нервової системи.

Особливості застосування

При прийомі препарату в другій половині дня можливе безсоння. Під час застосування лікарського засобу необхідно контролювати артеріальний тиск.

Спосіб застосування

Перед застосуванням збовтати. Препарат приймати всередину за 30 хвилин до їди.

Тривалість курсу

Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу, гіпертермічний синдром, артеріальна гіпертензія, підвищена збудженість, епілепсія, гострі інфекційні захворювання, інфаркт міокарда, аритмії, безсоння, нейроциркуляторна дистонія, гарячка

Продукція сертифікована
Замовити на:

Склад: діюча речовина: рідкий екстракт  кореневищ з коренями елеутерококу колючого (Eleuterococcus senticosus) (1:1) (екстрагент – етанол 40 %);

1 флакон містить рідкого екстракту  кореневищ з коренями елеутерококу колючого (Eleuterococcus senticosus) (1:1) (екстрагент – етанол 40 %) 20 мл, 25 мл, 30 мл або 50 мл.

Лікарська форма. Екстракт рідкий.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-коричневого кольору, в тонкому шарі прозора, зі специфічним запахом. При зберіганні допускається випадання осаду.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючий засіб. Код АТХ А13А.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

До складу елеутерококу колючого кореневищ з коренями входять елеутерозиди А, В, В1, С, D, Е, F і G, похідні кумарину, флавоноїди, ефірна олія, рослинний віск, смоли, крохмаль та інші компоненти. Завдяки присутності елеутерозидів препарат підвищує фізичну та розумову працездатність, гостроту зору, стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, покращує обмін речовин, чинить незначну стимулюючу гонадотропну та гіпоглікемічну дію.

Фармакокінетика.

Не вивчали.

Клінічні характеристики.

Показання. Фізична і розумова перевтома, неврастенії та психостенії, функціональне виснаження центральної нервової системи, яке супроводжується зниженням працездатності, дратівливістю і безсонням. Вегетоневрози, післяопераційний період; у поєднанні з іншими засобами – при гострій та хронічній променевій хворобі.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу, гіпертермічний синдром, артеріальна гіпертензія, підвищена збудженість, епілепсія, гострі інфекційні захворювання, інфаркт міокарда, аритмії, безсоння, нейроциркуляторна дистонія, гарячка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат може потенціювати дію засобів, які стимулюють центральну нервову систему, аналептиків, гіпоглікемічних засобів та пригнічувати дію седативних і снодійних препаратів (у т. ч. барбітуратів, транквілізаторів, протиепілептичних засобів).

Особливості застосування. При прийомі препарату в другій половині дня можливе безсоння.

Під час застосування лікарського засобу необхідно контролювати артеріальний тиск.

Застосування у період вагітності або годування груддю.Лікарський засіб містить етанол                  40 %, тому його не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Лікарський засіб містить етанол 40 %, тому під час його застосування слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами та роботі з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням збовтати. Препарат приймати всередину за 30 хвилин до їди. 

Дорослим приймати по 20–30 крапель 1 раз на добу, дітям віком від 12 років — із розрахунку 1 крапля на рік життя дитини 1 раз на добу, попередньо розвівши невеликою кількістю води, у першій половині дня (тобто до 15-ї години). Курс лікування становить 25–30 днів, при необхідності повторювати через 1–2 тижні.

Діти.Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років, оскільки він містить етанол 40 %.

Передозування. Можливе підвищення артеріального тиску, порушення сну, порушення ритму серця, зниження працездатності, підвищена збудливість. У таких випадках слід негайно припинити застосування лікарського засобу.

Терапія симптоматична: промивання шлунка, застосування сорбентів, у тяжких випадках – введення аналептиків (коразол, кордіамін).

Побічні реакції. Препарат зазвичай переноситься добре, проте у пацієнтів, які мають гіперчутливість, можливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння шкіри, висипи, свербіж);

з боку центральної нервової системи: збудження, порушення сну, дратівливість, тривожний стан, зниження працездатності, головний біль;

з боку серцево-судинної системи: тахікардія, підвищення артеріального тиску, порушення ритму серця.

При тривалому застосуванні (більше 2 місяців) лікарський засіб може спричинити спазм м’язів, порушення з боку травного тракту.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 20 мл або по 25 мл у флаконах скляних. По 30 мл або 50 мл у флаконах скляних або полімерних в пачці або без пачки. По 20 мл, по 25 мл, по 30 мл або по 50 мл у флаконах скляних, укупорених пробками-крапельницями та кришками, в пачці або без пачки.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова,75.

  • купить успокоительные
    Ефективні заспокійливі засоби

    Настойки    Трав’яні чаїКапсули та таблетки Зараз кожна людина відчуває надмірне нервове напруження. Через постійні стреси та переживання важко впоратися з емоціями. Нормалізувати роботу нервової системи допомагають заспокійливі препарати, але не поспішайте купувати сильно діючі ліки. Сильне заспокійливе без рецепта може викликати швидке звикання та має багато протипоказань. Приймати такі ліки слід лише після консультації з … Continue reading “Ефективні заспокійливі засоби”

    Читати далі »
  • Трави для заспокоєння нервів: які бувають і як застосовувати

    Види рослин, що діють на нервову системуЛікарські рослини з седативним ефектомВалеріанаМеліссаПустирникДомашні седативні засобиТрави для заспокоєння малюкаЗаспокійливі рослини, які можна використовувати для дітейСпособи застосування трави для дітей: ванночки і чаїТрави для чоловіківТрави для жінокЛікарські рослини з тонізуючою дієюЖеньшеньЕлеутерококаЗастосування адаптогенних рослин Життя сучасної людини перенасичене стресовими ситуаціями, а розлади нервової системи в майбутньому часто стають джерелом інших … Continue reading “Трави для заспокоєння нервів: які бувають і як застосовувати”

    Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *