• 0 (800) 33-12-72
  • UA
  • 0 (800) 33-12-72
  • UA

Фармацевтична розробка

Фармацевтична розробка

Стратегічний розвиток підприємства неможливий без розробки, реєстрації та виведення на ринок нових видів продукції.

Фахівцями ФФ «Віола»

за останні 10 років

розроблені і поставлені на виробництво

20 лікарських засобів
100 найменувань парафармацевтичної продукції по ТУ

На даний момент ФФ «Віола» активно продовжує роботу з розвитку асортименту:

в рамках проекту організації виробництва препаратів у формі твердих желатинових капсул обрані для розробки 20 найменувань;
 

дезінфікуючих засобів - 5 найменувань;

а також близько 10 найменувань перспективних лікарських засобів, косметичних засобів і дієтичних добавок в різних формах випуску (сиропи, розчини, спреї, краплі, гелі, мазі) для випуску на існуючих виробничих потужностях і за контрактом.

Обрані позиції відносяться до нового покоління сучасних генеричних препаратів, їх розробка – досить складний, багатостадійний і наукоємний процес, що вимагає певних знань, досвіду, кваліфікації персоналу, а також матеріально-технічної бази.
Основні вимоги до проведення фармацевтичної розробки викладені в Настанові СТ-Н МОЗУ 42-3.1:2004 «Лікарські засоби. Фармацевтична розробка і пов’язані документи: фармакопеї (ДФУ, EP, USP), окремі керівництва по технологічним процесам, специфікаціям якості, допоміжним речовинам і АФІ, матеріалам упаковки, вивчення стабільності, валідації та інші галузеві вітчизняні та міжнародні стандарти.

Над створенням препарату зазвичай працює колектив наукових фахівців:


технологів (розробка рецептур і технології виробництва, валідація технологічних і процесів очищення);


клініцистів (клінічні випробування ефективності генеричного препарату в порівнянні з референтним);

фармакологів (доклінічні дослідження
профілю безпеки);

аналітиків і мікробіологів (розробка та валідація аналітичних і мікробіологічних методів контролю якості сировини, напівпродукту і готового препарату в кінцевій упаковці, вивчення стабільності).

Створення такої лабораторії дозволить ФФ «Віола»
проводити фармацевтичну розробку препаратів на високому науково-дослідному рівні для можливості забезпечення сучасних підходів у комплексному лікуванні і задоволення постійно зростаючих потреб населення в якісних, безпечних та ефективних препаратах нового покоління.