Фіточай № 17

Показання

Сприяє нормалізації кров’яного тиску; має м’які сечогінні властивості.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не  слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання становить 3 тижні

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, годування грудьми немовлят, при депресії та інших станах, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи, при захворюваннях серцево-судинної системи в стані декомпенсації та сечокам’яній хворобі у стадії загострення, гіпотонії

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: пелюстки квіток суданської троянди (Hibiscus rosa-sinensis) – 15,0%, листя дволистнику солодкого (Stevia rebaudiana B.) – 15,0%, трава кропиви собачої (Leonurus cardiaca) – 15,0%, корені з кореневищами валеріани лікарської (Valeriana officinalis) – 10,0%, плоди горобини чорноплідної (Aronia melanocarpa) – 10,0%, листя м’яти перцевої (Mentha piperita) – 10,0%, трава ниркового чаю (Orthosiphon stamineus) – 8,4%, квітки глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) – 8,3%,  плоди глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) – 8,3%.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка  може бути рекомендована для нормалізації функціонування серцево-судинної системи; сприяє нормалізації кров’яного тиску; має м’які сечогінні властивості. 

Добавки дієтичні не  слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Харчова (поживна) цінність 100 g (г): білки – 0,9 g (г); жири – 0,2 g (г); вуглеводи – 12,9 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) 100 g (г): 57,0 kcal (ккал).

Рекомендовано вживати: 1-2 фільтр-пакети залити 100 ml (мл) окропу, настояти у закритому посуді протягом 15 min (хв), процідити. Вживати у теплому вигляді по 100 ml (мл) за 20-30 min (хв) до їжі дорослим 2-3 рази на день. Тривалість курсу вживання становить 3 тижні. За необхідності курс вживання можна повторити через 1-2 місяці.

Перед застосуванням рекомендовано порадитись з лікарем

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, годування грудьми немовлят, при депресії та інших станах, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи, при захворюваннях серцево-судинної системи в стані декомпенсації та сечокам’яній хворобі у стадії загострення, гіпотонії

Увага: при вживанні слід утримуватися від керування автотранспортними засобами, роботи з потенційно небезпечними механізмами.  Не рекомендується застосовувати одночасно з алкоголем.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні за температури  від 2 ºС до 30 ºС та відносній вологості повітря не більше ніж 80%,  строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

20фільтр-пакетів  по 1,5 g (г)

Серія:

Придатний до:

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола»; Україна, 69050, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4; тел.: 0800331272,  www.violapharm.com; код ЄДРПОУ 01973472.

ТУ У 10.8-01973472-006:2016