Фіточай № 6

Показання

Сприяє нормалізації ліполізу жирів, покращенню травлення та пригнічує апетит; має м’які послаблюючі властивості.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не  слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

1-2 фільтр-пакети залити 200 ml (мл) окропу, настояти у закритому посуді протягом 15 min (хв), процідити.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання становить 1-2 тижні

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, годування грудьми немовлят; при діареї, закрепах нез’ясованої причини, гострому гепатиті, панкреатиті, ентероколіті, жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобі у стадії загострення, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: плоди ананасу справжнього (Ananas comosus) – 20,0%, листя чаю зеленого (Thea sinensis) – 20,0%, кореневища імбиру лікарського (Zinziber officinalis) – 20,0%, листя касії гостролистої (Cassia acutifolia Del.) – 10,0%, стовпчики з приймочками кукурудзи звичайної (Zea mays) – 10,0%, кора крушини ламкої (Frangula alnus Mill.) – 10,0%, трава Ниркового чаю (Orthosiphon stamineus) – 6,7%, цедра лимону звичайного (Citrus limon) – 3,3%

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла; сприяє нормалізації ліполізу жирів, покращенню травлення та пригнічує апетит; має м’які послаблюючі властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Харчова (поживна) цінність 100 g (г): білки – 1,9 g (г); жири – 0,9 g (г); вуглеводи – 16,6 g (г).
Енергетична цінність (калорійність) 100 g (г): 82,1 kcal (ккал).

Рекомендовано вживати: 1-2 фільтр-пакети залити 200 ml (мл) окропу, настояти у закритому посуді протягом 15 min (хв), процідити. Вживати у теплому вигляді по 100-200 ml (мл) за 20-30 min (хв) до їжі дорослим по 1-2 рази на день. Тривалість курсу вживання становить 2-3 тижні. За необхідності курс вживання можна повторити через 1-2 місяці.
Перед застосуванням рекомендовано порадитись з лікарем

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, годування грудьми немовлят; при діареї, закрепах нез’ясованої причини, гострому гепатиті, панкреатиті, ентероколіті, жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобі у стадії загострення, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні за температури від 2 ºС до 30 ºС та відносній вологості повітря не більше ніж 80%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці

20 фільтр-пакетів по 1,5 g (г)

Серія:
Придатний до:

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола»; Україна, 69050, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4; тел.: 0800331272, www.violapharm.com; код ЄДРПОУ 01973472.

ТУ У 10.8-01973472-006:2016

  • Фіточай Віола сердцево-судиннй
    Фіточай: як вибрати та використовувати, щоб не нашкодити здоров’ю

    Фіточаї, як ефективний спосіб підтримки імунітету в будь-які пори року.

    Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *