Гепариновий крем

Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен.
Показання

Гепарин натрію використовують для профілактики венозної тромбоемболії, включаючи і після хірургічних операцій. При зовнішньому застосуванні має місцеву антитромботичну, протинабрякову, помірну протизапальну дії. Сприяє розсмоктуванню тромбів, які вже наявні та перешкоджає утворенню нових, покращує мікроциркуляцію крові.

Особливості застосування

Застосовувати в якості допоміжного засобу в комплексі профілактичних заходів при варикозному розширенні вен, при утворенні тромбів, при болючих відчуттях у венах, при ламкості капілярів, при застої крові, при виникненні набряклості ніг та венозного малюнка на шкірі, при болях після травм, синців, ударів.

Спосіб застосування

крем рівномірно розподіляється по ходу необхідної ділянки знизу нагору 2-3 рази на день. Масажуючими рухами втирати до повного вбирання крему.

Форма випуску

Крем

Тривалість курсу

Курс 4-8 тижнів.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість до компонентів крему, підвищена схильність до кровоточивості, травматичне порушення цілісності шкірних покривів. Уникати потрапляння на слизові оболонки та відкриті рани! При попаданні крему в очі ретельно промити теплою водою. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Інструкція "Гель гепариновий"

косметичний засіб

Інструкція

Форма випуску: крем.

Склад:
гепарин натрію, анастезин (бензокаїн), бензилнікотинат, гліцерин, вазелінове масло, емульгатор № 1, кислота стеаринова, ніпагін, ніпазол, вода очищена.

Гепарин натрію використовують для профілактики венозної тромбоемболії, включаючи і після хірургічних операцій. При зовнішньому застосуванні має місцеву антитромботичну, протинабрякову, помірну протизапальну дії. Сприяє розсмоктуванню тромбів, які вже наявні та перешкоджає утворенню нових, покращує мікроциркуляцію крові.

Рекомендації щодо застосування: застосовувати в якості допоміжного засобу в комплексі профілактичних заходів при варикозному розширенні вен, при утворенні тромбів, при болючих відчуттях у венах, при ламкості капілярів, при застої крові, при виникненні набряклості ніг та венозного малюнка на шкірі, при болях після травм, синців, ударів.

Спосіб застосування: крем рівномірно розподіляється по ходу необхідної ділянки знизу нагору 2-3 рази на день. Масажуючими рухами втирати до повного вбирання крему. Курс 4-8 тижнів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість до компонентів крему, підвищена схильність до кровоточивості, травматичне порушення цілісності шкірних покривів. Уникати потрапляння на слизові оболонки та відкриті рани! При попаданні крему в очі ретельно промити теплою водою. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище +25 °С та відносній вологості повітря не вище 75 % у недоступному для дітей місці.

Пакування: пачка картонна, містить тубу або банку, об’ємом від 10 г до 100 г.

Не є лікарським засобом.
Термін придатності – 3 роки.

Виробник: ПрАТ ФФ «Віола», 69063, Україна, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код ЄДРПОУ 01973472

Виготовлено згідно ТУ У 20.4-01973472-012:2019 «Засоби косметичні, бальзами, гелі. Технічні умови» за рецептурою «Крем з гепарином».