Кардіовіол

Серцеві препарати
Показання

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, який може бути рекомендований як джерело біологічно активних речовин рослинного походження, сприятливо впливає на стан серцево-судинної системі, має седативні властивості.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Рекомендується  вживати дорослим по 2 капсули 2 рази на добу за 20-30 хвилин до їди. При легких формах безсоння – по 2 капсули за одну годину до сну. Капсули проковтують не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини (півсклянки кип’яченої води кімнатної температури).

Форма випуску

Капсули

Протипоказання

Не рекомендується при індивідуальній непереносимості компонентів, вагітності, годуванні груддю. У період застосування засобу слід утриматись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: 1 капсула містить: глоду (Crataegus) плодів екстракт сухий – 20,0 мг, м’яти перцевої (Mentha piperita) листя екстракт сухий – 5,0 мг, пустирника (Leonúrus) трави екстракт сухий – 15,0 мг, валеріани (Valeriana officinalis) кореневищ екстракт сухий – 20,0 мг; лактози моногідрат 100; тальк; магнію стеарат.

Біологічно активні речовини, що містяться у плодах глоду, мають гіпотензивні, кардіопротекторні, спазмолітичні властивості; посилюють кровообіг у коронарних судинах і в судинах мозку, підвищують чутливість міокарда до дії серцевих глікозидів, трохи посилюють скорочення серцевого м’яза і разом з тим зменшують його збудливість.

Біологічно активні речовини, що містяться у коріннях та кореневищі валеріани, зменшують збудливість ЦНС, знижують напруження та дратівливість при психічному перенавантаженні і розумовій втомі, проявляють седативні, снодійні, спазмолітичні властивості, уповільнюють серцевий ритм, розширюють коронарні судини серця, посилюють секреторну активність слизової оболонки шлунка.

Біологічно активні речовини, які містить трава пустирника, зменшують процеси збудження у центральній нервовій системі, сприяють нормалізації артеріального тиску і настанню фізіологічного сну, а також посилюють ефекти інших седативних та снодійних засобів.

Олія м’яти перцевої (містить до 70 % ментолу та його ефірів) та інші біологічно активні речовини, що містяться в листі м’яти, стимулюючи чутливі рецептори слизових оболонок ротової порожнини та шлунка, рефлекторним шляхом зменшують відчуття нудоти і запобігають блюванню, а також чинять помірну спазмолітичну, заспокійливу та жовчогінну дію.

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, який може бути рекомендований як джерело біологічно активних речовин рослинного походження, сприятливо впливає на стан серцево-судинної системі, має седативні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Вживати: рекомендується  вживатидорослим по 2 капсули 2 рази на добу за 20-30 хвилин до їди. При легких формах безсоння – по 2 капсули за одну годину до сну. Капсули проковтують не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини (півсклянки кип’яченої води кімнатної температури).

Перед прийомом необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендується при індивідуальній непереносимості компонентів, вагітності, годуванні груддю.

У період застосування засобу слід утриматись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com

ТУ У 10.8-01973472-021:2021

 • Серцеві краплі Кардіовіол – покращує функціональність серця

  Кардіовіол приймай про проблеми з серцем забувай.

  Читати далі »
 • Кардіовіол – рослинний препарат для лікування захворювань серця

  Кардіовіол ефективне лікування захворювань серця

  Читати далі »
 • Віохелс – ефективна формула лікування

  Незабаром в кожній аптеці

  Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *