• 0 (800) 33-12-72
  • UA
  • 0 (800) 33-12-72
  • UA

Кар’єра

Кар’єра

Важливу роль у розвитку фармацевтичної фабрики «Віола» відіграють люди. Успіх розвитку нашого підприємства у значній мірі залежить від професійних якостей кожного співробітника. Творчі, активні, але найголовніше – професійні і сумлінні, з високим почуттям відповідальності за доручену справу.

У стратегії підприємства закріплені принципи:

Довіра

Відкритість та чесність

Особиста відповідальность співробітника за свої результати роботи

Демократичні відносин в команді

 

Велика увага приділяється навчанню персоналу (семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації та ін.).

На підприємстві розроблена система внутрішнього навчання в рамках міжнародної системи стандартів якості GMP, до якої залучено провідні відділи та служби підприємства. Ця система передбачає як навчання та адаптацію нових співробітників до існуючих вимог, так і підвищення кваліфікації працівників з метою формування знань і навичок роботи з новими технологіями.Професійне навчання кадрів та проведення атестацій має позитивне значення для поліпшення якості продукції, що випускається. 

В нашій дружній команді ми раді бачити людей, які готові вчитися і розвиватися разом з нами. Роблячи ставку не лише на досвідчених і професійних працівників, ми відкриваємо свої двері перед молодими спеціалістами, що бажають збудувати своє життя, кар’єру і розвиватися з фармаевтичною фабрикою “Віола”.

Для відправки резюме – подзвоніть за вказаним телефоном (061) 289 0057 або заповніть анкету

Контактні телефони

Відділ персоналу:
+38-061-289-00-57

e-mail

personal@viola.zp.ua