Кропу пахучого плоди 100 г

Показання

Чинить смазмолітичну, відхаркувальну, вітрогінну, гіпотензивну, жовчогінну, послаблюючу, сечогінну та заспокійливу дію; сприяє підвищенню секреції шлункового соку і лактації у період годування груддю.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Спосіб застосування

1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 ml (мл) гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин.

Протипоказання

Не рекомендується вживати при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, гіпотонії, жінкам в період вагітності.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: кропу пахучого плоди – 100 %

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування з метою профілактики та пом’якшення захворювань шлунково-кишкового тракту; чинить смазмолітичну, відхаркувальну, вітрогінну, гіпотензивну, жовчогінну, послаблюючу, сечогінну та заспокійливу дію; сприяє підвищенню секреції шлункового соку і лактації у період годування груддю.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Рекомендовано вживати: 1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 ml (мл) гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 ml (мл). Приймати у теплому вигляді за 15-20 хвилин до їди: дорослим та дітям віком від 14 років при метеоризмі 2-3 на добу по 1/5 склянки; при захворюваннях верхніх дихальних шляхів 4-5 разів на добу – по 1/2-1 столовій ложці. Дітям віком 7-14 років – по 1 десертній ложці, віком 3-7 років – по 1 чайній ложці, дітям віком від 6 місяців до 3 років – по 1/2 чайної ложки 4 рази на добу за 15-20 хвилин до їди. Перед застосуванням настій збовтати.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вживати при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, гіпотонії, жінкам в період вагітності.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності –  24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

маса нетто 50 g (г) ± 5 %

при вологості 13 %

серія:

придатний до:

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69050, м. Запоріжжя,

вул. Складська, 4, тел.: 0800331272,  www.violapharm.com, код ЄДРПОУ 01973472

Замовник:

штрих-код    

ТУ У 10.8-01973472-009:2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *