Пертусин сироп 15 мл

Відхаркувальні засоби
Показання

Кашель при бронхітах, трахеїтах, пневмоніях,
коклюші), запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів

Особливості застосування

Дорослим  та  Дітям від 12 років

Спосіб застосування

Перед застосуванням стик слід злегка розім’яти.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-10 днів.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 4-х років, цукровому діабеті, декомпенсації серцево-судинної системи, артеріальній гіпотензії, вираженому атеросклерозі, анемії, хворобах нирок у стадії загострення.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Склад: екстракт чебрецю, калію бромід, цукор, вода очищена.

Форма випуску: сироп у стиках.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування органів дихання та процесів сну, покращенню відходження мокротиння при запальних захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються спастичним, виснажливим кашлем; має відхаркувальні та заспокійливі властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: перед застосуванням стик слід злегка розім’яти. Препарат вживають дорослі і діти віком від 12 років по 1 стику (15 ml  (мл)) після їди 2-3 рази на добу.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-10 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

У даній формі випуску препарат можна застосовувати дітям віком від 12 років.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 4-х років, цукровому діабеті, декомпенсації серцево-судинної системи, артеріальній гіпотензії, вираженому атеросклерозі, анемії, хворобах нирок у стадії загострення.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 4 роки.

Пакування:  по 15 мл у стіках № 20 у пачці.

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472.

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-010:2018  “Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови”. Виготовлено за рецептурою «Добавка дієтична. Сироп з чебрецем».