Пертусин сироп

Показання

Сприяє нормалізації функціонування органів дихання та процесів сну, покращенню відходження мокротиння при запальних захворюваннях дихальних шляхів.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-10 днів.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 4-х років, цукровому діабеті, декомпенсації серцево-судинної системи, артеріальній гіпотензії

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Форма випуску: сироп.

Склад: екстракт чебрецю, калію бромід, цукор, вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування органів дихання та процесів сну, покращенню відходження мокротиння при запальних захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються спастичним, виснажливим кашлем; має відхаркувальні та заспокійливі властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

         Рекомендовано вживати: препарат вживають після їди 2-3 рази на добу: дорослі і діти віком від 12 років – по 1 столовій ложці (15 мл); діти віком від 7 до 12 років – по 1 десертній ложці (10 мл); діти віком від 4 до 7 років – по 1 чайній ложці (5 мл); дітям віком від 4 до 6 років перед вживанням ½ чайної ложки (2,5 мл) сиропу розвести у 2 десертних ложках теплої перевареної води (20 мл).

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 7-10 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.     

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 4-х років, цукровому діабеті, декомпенсації серцево-судинної системи, артеріальній гіпотензії, вираженому атеросклерозі, анемії, хворобах нирок у стадії загострення. Дітям віком від 4-х років застосовувати за призначенням лікаря.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

          Термін придатності – 4 роки з дати виготовлення.

          Пакування:  масою 100 г  або 200 г у споживче пакування згідно ТУ.         

 Не є лікарським засобом.

          Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”,Україна,

          69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75;

          тел.: + 38 061 2890055; код за ЄДРПОУ 01973472

Виготовлено згідно «Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови. ТУ У 10.8-01973472-010:2018» за рецептурою «Сироп з чебрецем».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *