Плюща сироп

Показання

Сприяє розрідженню і відходженню мокротиння; стимулює бронхіальну перистальтику та полегшує дихання під час сезонних застудних захворювань, що супроводжуються сухим кашлем; має сорбційні властивості.

Особливості застосування

Дітям віком від 3-х років застосовувати за призначенням лікаря.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 3-х років, гастриті, виразковій хворобі шлунка.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Форма випуску: сироп.

Склад: екстракт листя плюща, сорбітол, калію сорбат, пектин яблучний, ароматизатор ідентичний натуральному «Вишня», вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин для загального зміцнення організму; сприяє розрідженню і відходженню мокротиння; стимулює бронхіальну перистальтику та полегшує дихання під час сезонних застудних захворювань, що супроводжуються сухим кашлем; має сорбційні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Рекомендовано вживати: перед вживанням сироп збовтати. Препарат вживають 3 рази на добу: дорослі та діти віком від 12 років – по 1-1 ½ чайної ложки (5-7,5 мл); діти віком від 7 до 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл); дітям віком від 3 до 7 років перед вживанням ½ чайної ложки (2,5 мл) сиропу розвести у 2 десертних ложках теплої перевареної води (20 мл).

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 3-х років, гастриті, виразковій хворобі шлунка. Дітям віком від 3-х років застосовувати за призначенням лікаря.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін  придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Пакування:  об’ємом від 50 мл до 250 мл у споживче пакування згідно ТУ

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”Україна,

69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75  

тел.: 0800331272,  код за ЄДРПОУ 01973472

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-010:2018 «Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *