• 0 (800) 33-12-72
  • UA
  • 0 (800) 33-12-72
  • UA

Про фабрику

Про Фармацевтичну фабрику

Фармацевтична фабрика «Віола» – сучасне фармацевтичне підприємство, яке з 1945 року працює над створенням лікарських засобів та входить в 10-ку провідних виробників України.

На фармацевтичному ринку

Рейтинг SMD вітчизняних корпорацій у натуральному вираженні в 2020р.

Пропонуємо понад 200 найменувань препаратів різних фармакологічних груп

Лабораторний контроль відповідно ДФУ, ЕР, USP

Розвиток фабрики

з 1945 року – 

Запорізька фабрика обласного аптекоуправління

з 1993 року  –

ЗАТ Фармацевтична
фабрика Віола

з 2011 року

ПрАТ Фармацевтична фабрика “Віола”

За цей період підприємство здійснило технічне переозброєння основних виробничих дільниць відповідно до вимог належної виробничої практики (GMP), і сьогодні Фармацевтична фабрика «Віола» – це сучасне фармацевтичне підприємство, яке протягом останніх років стабільно є одним з провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції.

Контроль якості продукції

Контроль якості продукції здійснює відділ контролю якості, до складу якого входять атестовані лабораторії, оснащені сучасними аналітичними приладами для проведення фізико-хімічного, радіологічного та мікробіологічного контролю якості вхідної сировини, напівпродуктів і готової продукції у відповідності до вимог Державної Фармакопеї України та затверджених Міністерством Охорони здоров’я методик контролю якості.

Виробництво

Виробництво продукції здійснюється на 5-ти виробничих дільницях (цехах)

pro-viola-banner-2

Виробництво продукції здійснюється на 5-ти виробничих дільницях,
де із використанням сучасних технологій виготовляються і фасуються лікарські засоби у вигляді:

Підприємство також здійснює виробництво виробів медичного призначення (аптечка першої допомоги універсальна, бинти марлеві стерильні і нестерильні, відрізи марлеві медичні) та парафармацевтичної продукції за ТУ.

За останні 5 років підприємство налагодило виробництво 10 нових лікарських засобів. Якість продукції, виробленої Фармацевтичною фабрикою «Віола», забезпечується завдяки функціонуванню інтегрованої системи управління якістю відповідно до вимог належної виробничої практики (GMP) лікарських засобів та стандартів ISO. Системи управління якістю сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015, ISO 13485: 2016, ISO 22000: 2018.

Завдяки обраному орієнтиру на розвиток підприємства і стабільності співпраці з національними дистриб’юторами та провідними постачальниками сировини, Фармацевтична фабрика «Віола» має статус вигідного і надійного партнера.