• 0 (800) 33-12-72
  • UA
  • 0 (800) 33-12-72
  • UA

Седавіол 100 мл

Седавіол

100 мл

Замовити на:

Продукція сертифікована

Замовити на:

Інструкція «Седавіол»

Заспокійливий засіб

Седавіол – зменшує збудливість центральної нервової системи та допомагає позбутися безсоння

Рідкий екстракт містить комплекс лікарських рослин, які чинять комплексну дію, а саме покращують сон, допомагають позбутися нервової напруги, надмірної збудливості, невротичних синдромів різного походження. Підходить для дорослих та дітей від 14 років.

Дієтична добавка, яку слід додавати до основного раціону харчування, чинить м’яку заспокійливу та снодійну дію. Також Седовіол допомагає позбутися стресу, надмірної збудливості та дратівливості.
Комплексна дія дієтичної добавки обумовлена біологічно активними компонентами, які входять до складу.

Седавіол може використовуватися з профілактичною метою, а також як допоміжний засіб при надмірній збудливості центральної нервової системи.

Приймати дієтичну добавку слід по 10 капель 3 рази на день. Розводити засіб необхідно в 0,5 склянки теплої води. Пити розчин за 20-30 хвилин до їжі. Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 місяць.

Форма випуску: екстракт рідкий, краплі.
Склад: глоду плоди, м’яти перцевої листя, пустирника трава, хмелю шишки, материнки трава, звіробою трава, меліси трава, етанол 40 %. Згідно рецептури “Екстракт заспокійливій. Склад № 2 ”.

Рекомендації щодо застосування: добавка дієтична до раціону харчування, яка містить комплекс біологічно-активних речовин рослинного походження, які знижують збудження, стрес, нервову напругу, підвищену дратівливість, чинять м’яку заспокійливу та снодійну дії.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Показання: м’який, допоміжний, заспокійливий засіб, рекомендується при всіх різновидах невротичних синдромів. Усі компоненти екстракту дозволені до застосування і використовуються у складі дієтичних добавок.

Рекомендовано вживати: для профілактичних цілей вживають по 10 крапель на півстакана теплої води за 20-30 хвилин до їди 3 рази на день. Перед застосуванням збовтати.
Тривалість курсу вживання – 1 місяць. Після перерви 2-4 тижні курс можна повторити.
Не перевищувати рекомендовану дозу.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 14 років, хворим зі шлунково-стравохідною печією, бронхіальною астмою.
Дієтична добавка містить етиловий спирт та може спричинити сонливість, тому у період застосування слід утримуватися від керування автотранспортними засобами або виконання іншої роботи, що потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури не вище 250С, відносній вологості повітря не вище за 75% та в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 24 місяці з дати виготовлення.

Пакування: флакони по 100 мл у пачці або без пачки.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75; тел.: 0800331272, www.violapharm.com

ТУ У 15.8-01973472-003:2005 “Екстракти (композиції) з рослинної сировини водно-спиртові. Технічні умови”.