Шрот з плодів розторопші 200 г

Показання

Нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів; сприяє покращенню ліпідного обміну; має м’які жовчогінні властивості.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Спосіб застосування

Дорослим та дітям з 12 років по 0,5-1 чайній ложці 2-3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі, попередньо розмішавши у невеликій кількості води або запиваючи водою.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та зазвичай становить 1 місяць.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, дитячий вік до 12 років, холецистит в стадії загострення, тромбофлебіт, схильність до тромбоутворення.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: шрот з плодів розторопші – 100 %.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів; сприяє покращенню ліпідного обміну; має м’які жовчогінні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим та дітям з 12 років по 0,5-1 чайній ложці 2-3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі, попередньо розмішавши у невеликій кількості води або запиваючи водою. Можна додавати до страв, що не підлягають термічній обробці. Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та зазвичай становить 1 місяць. При необхідності курс вживання можна повторити через 1-2 місяці.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, дитячий вік до 12 років, холецистит в стадії загострення, тромбофлебіт, схильність до тромбоутворення.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності – 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

200 g (г)

Серія:

Придатний до (або Вжити до):

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”Україна,

69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75 (юридична адреса);

69050, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4 (адреса потужностей),

тел.: 0800331272, www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

ТУ У 10.8-01973472-007:2017

 • Все о расторопше: польза и противопоказания
  Все про розторопшу: користь і протипоказання

  Розторопша: користь і протипоказанняКорисні властивостіПротипоказанняРекомендоване дозування. Скільки і як приймати?Розторопша: побічні ефектиЛікування розторопшею плямистою Лікарські форми розторопші плямистоїЧасті питання про розторопшу плямисту Сьогоднішня стаття присвячена розторопші – рослині, яка здавна використовується в народній медицині і застосовується в сучасній фармацевтиці. У статті розглянуті корисні властивості розторопші, протипоказання, рекомендоване дозування, а також лікування і лікарські форми на … Continue reading “Все про розторопшу: користь і протипоказання”

  Читати далі »
 • Розторопша плямиста для печінки: як працює і як застосовувати

  Важливість здоров’я печінкиВажливість догляду за печінкоюЩо таке розторопша?Біохімічний склад розторопші плямистоїІсторія застосування розторопші для печінкиМеханізм дії розторопші плямистої на печінкуПоказання до застосування розторопші плямистоїСимптоми і ознаки, що вказують на необхідність приймання розторопші плямистоїЯк застосовувати розторопшу для печінкиПобічні ефекти і протипоказанняПитання, що часто ставлятьсяРозторопша плямиста як приймати?Яку розторопшу найкраще приймати?Як довго приймати розторопшу? Важливість здоров’я печінки … Continue reading “Розторопша плямиста для печінки: як працює і як застосовувати”

  Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *