Шипшини плоди в фільтр-пакетах

Показання

При гострих та хронічних інфекціях, позитивно впливає на вуглеводний обмін, посилює синтез гормонів і регенерацію тканин, має протизапальну, антисклеротичну, протицинготну дії.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 20-30 хвилин.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Протипоказання

не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 1 року, при тромбофлебіті і схильності до нього, недостатності кровообігу, ендокардиті, декомпенсованому цукровому діабеті, тяжких захворюваннях нирок, жовчокам’яній хворобі у стадії загострення.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Склад: плоди шипшини – 100 %.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму при гострих та хронічних інфекціях, позитивно впливає на вуглеводний обмін, посилює синтез гормонів і регенерацію тканин, має протизапальну, антисклеротичну, протицинготну дії.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: 1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45-60 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл.

Перед застосуванням відвар збовтати.

Застосовувати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ½ склянки, дітям віком 10-14 років – по 1/3 склянки, віком 7-10 років – по 2 столові ложки, віком 3-7 років – по 1 столовій ложці, віком 1-3 роки – по 1 десертній ложці.

3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 20-30 хвилин. Перед застосуванням відвар збовтати. Застосовувати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ½ склянки, дітям віком 10-14 років – по 1/3 склянки, віком 7-10 років – по 2 столові ложки, віком 3-7 років – по 1 столовій ложці, віком 1-3 роки – по 1 десертній ложці.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 1 року, при тромбофлебіті і схильності до нього, недостатності кровообігу, ендокардиті, декомпенсованому цукровому діабеті, тяжких захворюваннях нирок, жовчокам’яній хворобі у стадії загострення.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності –  24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пакування:  по 100 г у пакеті поліетиленовому в пачці з картону або по 3 г у фільтр-пакеті у пачці № 20.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”Україна,

69050, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4

тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код ЄДРПОУ 01973472

    ТУ У 10.8-01973472-009:2018 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. ФІТОЧАЇ. Технічні умови”