Шипшини плоди 20 фільтр пакетів

Показання

Загальне зміцнення організму при гострих та хронічних інфекціях, позитивно впливає на вуглеводний обмін, посилює синтез гормонів і регенерацію тканин

Особливості застосування

Застосовувати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 1 року,

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Склад: плоди шипшини – 100 %

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму при гострих та хронічних інфекціях, позитивно впливає на вуглеводний обмін, посилює синтез гормонів і регенерацію тканин, має протизапальну, антисклеротичну, протицинготну дії.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Рекомендовано вживати: 1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 ml (мл) гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45-60 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 ml (мл).

Перед застосуванням відвар збовтати.

Застосовувати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ½ склянки, дітям віком 10-14 років – по 1/3 склянки, віком 7-10 років – по 2 столові ложки, віком 3-7 років – по 1 столовій ложці, віком 1-3 роки – по 1 десертній ложці.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 1 року, при тромбофлебіті і схильності до нього, недостатності кровообігу, ендокардиті, декомпенсованому цукровому діабеті, тяжких захворюваннях нирок, жовчокам’яній хворобі у стадії загострення.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності –  24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

маса нетто 100 g (г) ± 5 %

при вологості 13 %

серія:

придатний до:

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69050, м. Запоріжжя,

вул. Складська, 4, тел.: 0800331272,  www.violapharm.com, код ЄДРПОУ 01973472

Замовник:

ТУ У 10.8-01973472-009:2018