Солодки кореня сироп 200 мл

Показання

Сприяє загальному зміцненню організму, пом’якшенню кашлю та відходження мокротиння під час сезонних застудних захворювань; має відхаркувальні властивості.

Особливості застосування

Дорослі і діти віком від 12 років вживають по 1 столовій ложці (15 мл) сиропу 3-4 рази на добу (або необхідну дозу сиропу розвести у пів-склянці перевареної води, можна додати лимон за смаком, та вживати як напій).

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, діти віком до 12-ти років, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при цукровому діабеті, тяжких порушеннях функції печінки та нирок, артеріальній гіпертензії, гіпокаліємії, тяжкому ступені ожиріння. Дітям віком від 12 років застосовувати за призначенням лікаря.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Форма випуску: сироп.

Склад: екстракт солодкового кореня, цукор, вода очищена.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, джерело біологічно активних речовин; сприяє загальному зміцненню організму, пом’якшенню кашлю та відходження мокротиння під час сезонних застудних захворювань; має відхаркувальні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: Дорослі і діти віком від 12 років вживають по 1 столовій ложці (15 мл) сиропу 3-4 рази на добу (або необхідну дозу сиропу розвести у пів-склянці перевареної води, можна додати лимон за смаком, та вживати як напій). Тривалість курсу вживання визначається індивідуально і у середньому становить 5-7 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, діти віком до 12-ти років, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при цукровому діабеті, тяжких порушеннях функції печінки та нирок, артеріальній гіпертензії, гіпокаліємії, тяжкому ступені ожиріння. Дітям віком від 12 років застосовувати за призначенням лікаря.

Умови зберігання та строк придатності зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.

  Пакування:  масою 100 г  або 200 г у споживче пакування згідно ТУ.         

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472.

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-010:2018 «Добавки дієтичні. Сиропи. Технічні умови.»