Віохелс Ендокринол Йод

Для нормалізації роботи щитовидної залози
Показання

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, як додаткове джерело Йоду, з метою нормалізації роботи щитовидної залози. Використовується для поповнення дефіциту йоду, збереження балансу гормонів щитовидної залози, зниження затяжної втоми, поганого настрою та зайвої ваги, покращення пам’яті та уваги.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Вживати рекомендується  вживати дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі. Тривалість прийому не менше 1 місяця. При необхідності прийом можна повторити.

Тривалість курсу

Тривалість курсу лікування визначається  індивідуально з лікарем

Протипоказання

Протипоказання: не рекомендується при індивідуальній непереносимості компонентів, вагітності, годуванні груддю.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Інструкція

Склад: 1 капсула містить: ламінарії слані (Laminaria Thallus) – 141,3 мг, перстачу білої (Potentilla alba) кореневища з коренями – 150,0 мг, перстачу білої (Potentilla alba) коренів екстракт сухий – 26,0 мг, вітаміну А (Vitamin A-Acetate) – 1,7 мг; мікрокристалічна целюлоза; тальк; магнію стеарат.

Ламінарія — морська капуста, що має в своєму складі органічний йод, унікальний набір вітамінів, макро – і мікроелементів і біологічно активні ті речовини, що допомагають цей йод засвоїти. Крім того, ламінарія знижує всмоктування і накопичення в організмі радіоактивних речовин.

Перстач біла — є джерелом Mn, Cu, Zn, Se, а так само містить більше кількість Co, Cr, Ni, Li, B, Cr, Zn, і макроелементи K, Ca, P, Fe. Багатий склад перстачу білої дозволяє доповнити раціон харчування найважливішими мікронутрієнтів, необхідними для здорової роботи щитовидної залози. Завдяки наявності галотанинов, флавоноїдів, фенолкарбонову кислот і сапонінів, сприяє підтримці нормальної функції роботи щитовидної залози. З 100 видів перстачу тільки одна — перстач біла сприяє підтримці нормальної роботи щитовидної залози.

Вітамін A — з усіх вітамінів особливо важливий для щитовидної залози баланс вітаміну A. Низький вміст вітаміну A уповільнює виробництво ТТГ, знижує здатність щитовидної залози поглинати йод. У результаті навіть при достатньому надходженні йоду з їжею, недостатній вміст вітаміну A може не дозволити щитовидній залозі використовувати отриманий йод в повному обсязі.

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, як додаткове джерело Йоду, з метою нормалізації роботи щитовидної залози. Використовується для поповнення дефіциту йоду,  збереження балансу гормонів щитовидної залози, зниження затяжної втоми, поганого настрою та зайвої ваги, покращення пам’яті та уваги.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Вживати: рекомендується  вживатидорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі. Тривалість прийому не менше 1 місяця. При необхідності прийом можна повторити.

Перед прийомом необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендується при індивідуальній непереносимості компонентів, вагітності, годуванні груддю.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com

ТУ У 10.8-01973472-021:2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *