Віохелс Гінкго білоба 60 капсул

Для покращення роботи мозку
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на пам’ять, концентрацію уваги, здатність до навчання, швидкість реакції,  та як додаткове джерело біологічно-активних сполук.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу. Вживати під час їжі, запиваючи водою.  Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Тривалість курсу

Тривалість курсу  визнається індивідуально лікарем

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: гінкго білоба (Ginkgo biloba) листя екстракт сухий – 80 мг, лактоза 100, тальк.

Гінкго білоба покращує мозковий кровообіг, транспорт кисню і глюкози до головного мозку, підвищує його електричну активність і покращує енергетичний метаболізм в ішемізованих клітинах. Активні компоненти сприяють синтезу молекул АТФ. Гінкго білоба знижує ризик розвитку судинної деменції у пацієнтів похилого віку, а також допомагає при втраті слуху, зменшує шум у вухах і запаморочення, застосовується при синдромі порушення вестибулярного апарату. Зменшує проникність капілярів, регулює мікроциркуляцію в периферичних судинах, покращує реологічні властивості крові і зменшує її в’язкість, підтримує постійний судинний тонус, покращує венозний відтік і сприяє виведенню токсичних продуктів метаболізму, які накопичуються в ішемізованих тканинах. Гінкго білоба має виражений ноотропний ефект, антигіпоксичну та антиоксидантну дію. Застосовується з метою корекції зору при діабетичної ангіопатії сітківки, покращує зір, зменшує набряк сітківки. Гінкго білоба застосовується у молодих людей для стимуляції пам’яті, допомагає концентрувати увагу, активізувати процес мислення, необхідно людям, зайнятим розумовою працею, при хронічній втомі і перенапруженні. Гінкго білоба застосовується при хронічних облітеруючих артеріопатіях (атеросклероз судин кінцівок, хвороби Рейно та ін.), а також при функціональних проявах хронічної венозної-лімфатичної недостатності нижніх кінцівок, варикозної хвороби, посттромбофлебічного синдрому.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на пам’ять, концентрацію уваги, здатність до навчання, швидкість реакції,  та як додаткове джерело біологічно-активних сполук.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу.Вживати під час їжі, запиваючи водою.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”

 • Гинкго билоба: лечебные свойства, применение и противопоказания
  Гінкго білоба: лікувальні властивості, застосування і протипоказання

  Що таке гінкго білоба?Як приймати гінкго білоба і його добова нормаПротипоказання і побічні ефекти гінкго білобаКорисні властивості гінкго білобаВміст потужних антиоксидантівУсунення запальних процесівПоліпшення кровообігу і здоров’я серцевого м’язаІнші лікувальні властивості гінкго білобаАльтернативи гінкго білобаЩо вибрати: готу кола або гінкго білоба?Що краще гліцин або гінкго білоба?Форми прийому гінкго білоба (капсули, таблетки, чай)Взаємодія екстракту гінкго білоба з … Continue readingГінкго білоба: лікувальні властивості, застосування і протипоказання

  Читати далі »
 • Віохелс – ефективна формула лікування

  Незабаром в кожній аптеці

  Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *