Віохелс Гінкго білоба форте 60 капсул

Для нормалізації роботи мозку
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на пам’ять, концентрацію уваги, здатність до навчання, швидкість реакції,  та як додаткове джерело біологічно-активних сполук.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Вживати під час їжі, запиваючи водою. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Тривалість курсу

Тривалість курсу визначається індивідуально з лікарем

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: гінкго білоба (Ginkgo biloba)листя екстракт сухий – 120 мг, лактоза 100, тальк.

Гінкго білоба покращує мозковий кровообіг, транспорт кисню і глюкози до головного мозку, підвищує його електричну активність і покращує енергетичний метаболізм в ішемізованих клітинах. Активні компоненти сприяють синтезу молекул АТФ. Гінкго білоба знижує ризик розвитку судинної деменції у пацієнтів похилого віку, а також допомагає при втраті слуху, зменшує шум у вухах і запаморочення, застосовується при синдромі порушення вестибулярного апарату. Зменшує проникність капілярів, регулює мікроциркуляцію в периферичних судинах, покращує реологічні властивості крові і зменшує її в’язкість, підтримує постійний судинний тонус, покращує венозний відтік і сприяє виведенню токсичних продуктів метаболізму, які накопичуються в ішемізованих тканинах. Гінкго білоба має виражений ноотропний ефект, антигіпоксичну та антиоксидантну дію. Застосовується з метою корекції зору при діабетичної ангіопатії сітківки, покращує зір, зменшує набряк сітківки. Гінкго білоба застосовується у молодих людей для стимуляції пам’яті, допомагає концентрувати увагу, активізувати процес мислення, необхідно людям, зайнятим розумовою працею, при хронічній втомі і перенапруженні. Гінкго білоба застосовується при хронічних облітеруючих артеріопатіях (атеросклероз судин кінцівок, хвороби Рейно та ін.), а також при функціональних проявах хронічної венозної-лімфатичної недостатності нижніх кінцівок, варикозної хвороби, посттромбофлебічного синдрому.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на пам’ять, концентрацію уваги, здатність до навчання, швидкість реакції,  та як додаткове джерело біологічно-активних сполук.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу.Вживати під час їжі, запиваючи водою. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

   ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”