Віохелс Коензим Q10 60 капсул

Для поліпшення енергетичних обмінів
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування, яка доповнює щоденний раціон Коензимом Q10, що поліпшує енергетичні обмінні процеси в організмі, покращує клітинне дихання, надає антиоксидантну дію.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим щодня приймати по одній капсулі під час їжі.  Рекомендується приймати одночасно з продуктами, які містять жири. Рекомендований курс прийому – 4-6 тижнів.

Тривалість курсу

Лікар індивідуально визначає тривалість курсу

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: коензим Q10 – 30 мг; лактоза, кальцію стеарат.

Коензим Q10 (CoQ10) являє собою вітаміноподібне з’єднання, яке відіграє основну роль у виробленні клітинної енергії. Коензим Q10 міститься у всьому організмі, але найбільша його кількість концентрується в серці, печінці та нирках. З віком його вироблення зменшується. У тридцятирічному віці настає той період, який ми називаємо зрілістю: з’являються перші зморшки, виникають проблеми в роботі серцево-судинної системи. Такі зміни в організмі викликані нестачею коензиму Q10. Наслідками такого дефіциту стають млявість, апатія, депресія, а також порушення в роботі серцевого м’яза, печінки, нирок та інших органів, порушення обміну речовин, прискорення вікових змін шкіри. Тому його необхідно включати в раціон харчування, особливо особам віком від 30 років.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка доповнює щоденний раціон Коензимом Q10, що поліпшує енергетичні обмінні процеси в організмі, покращує клітинне дихання, надає антиоксидантну дію.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим щодня приймати по одній капсулі під час їжі.  Рекомендується приймати одночасно з продуктами, які містять жири. Рекомендований курс прийому – 4-6 тижнів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”

  • Віохелс – ефективна формула лікування

    Незабаром в кожній аптеці

    Читати далі »
  • Що таке коензим Q10 і для чого він потрібен?

    Введення в коензим Q10Коензим Q10 що це таке?Функції і роль коензиму Q10 в організміЦінність коензиму Q10 для здоров’яПереваги коензиму Q10Підтримує здорове серце і кровообігАнтиоксидантні властивості коензиму Q10Енергетичний заряд і поліпшення фізичної витривалостіДжерела коензиму Q10Продукти, багаті коензимом Q10Питання безпеки і протипоказанняЯк приймати коензим Q10Рекомендації щодо дозування коензиму Q10Коли і як краще приймати коензим Q10Наукові дослідження та … Continue reading “Що таке коензим Q10 і для чого він потрібен?”

    Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *