Віохелс Mg+B6 30 капсул

Засіб для нормалізації роботи центральної нервової системи
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на стан нервової та серцево-судинної систем, при підвищеному нервовову збудженні, та як додаткове джерело магнію та вітаміну В6.

Особливості застосування

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим 1 капсула 3 рази на день після їди протягом 30 днів. При необхідності курс повторюють. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: пустирника трави (Leonuri cardiacae herba) екстракт сухий – 14 мг; магнію карбонат – 144 мг; вітамін В6 – 0,5 мг; лактоза, аеросил, тальк.

Трава пустирника здавна користувалася в народній медицині славою відмінного заспокійливого засобу. Останні дослідження показали її більші седативні властивості в порівнянні з популярною валеріаною. Прийом пустирника має гіпотензивну, негативну хронотропну і кардіотонічну дію. Приймають пустирник у вигляді відварів, спиртової настоянки або в капсулах.

Капсули «Віохелс Mg+B6» – дієтична добавка, що містить екстракт пустирника в поєднанні з вітаміном В6 і магнієм, що підсилює його позитивний вплив на центральну нервову систему. Крім того, прийом добавки зменшує частоту серцевих скорочень, тому може бути рекомендований при підвищеній збудливості і тахікардії при гіпертиреозі, в комплексній терапії початкової стадії артеріальної гіпертонії, а також для тих, хто регулярно займається спортом. Він здатний зменшувати рівень глюкози в крові і знижує кількість шкідливого холестерину, що зумовило його прийом діабетиками.

Рекомендації щодо застосування: приймати дієтичну добавку до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на стан нервової та серцево-судинної систем, при підвищеному нервовову збудженні, та як додаткове джерело магнію та вітаміну В6.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим 1 капсула 3 рази на день після їди протягом 30 днів. При необхідності курс повторюють.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

  ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”