Віохелс Пасифлора

Для покращення нервової системи
Показання

Рекомендовано до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на сон і загальний стан нервової системи, та як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження

Особливості застосування

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим по 1-2 капсули 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну – по 2-3 капсули 1 раз за 1 годину до сну.

Тривалість курсу

Тривалість курсу  визнається індивідуально лікарем

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Інструкція

Віохелс Пасифлора

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: пасифлори (Passiflorae herba) екстракт сухий – 100 мг; лактоза, аеросил, тальк.

Пасифлора  – це повністю натуральний продукт, ідеальний засіб від безсоння і головного болю, особливо для літніх людей. Пасифлора підвищує продуктивність мозку, покращує загальне самопочуття, розслабляє і заспокоює нервову систему, використовується для зняття м’язових і менструальних спазмів, полегшення болю. Пасифлора (Passion Flower) містить такі корисні речовини, як аскорбінова кислота, пектин, амінокислоти, дубильні речовини, сапоніни, калій, і є джерелом бета-каротину. Цю рослину без перебільшення можна назвати помічником нервової системи.

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на сон і загальний стан нервової системи, та як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим по 1-2 капсули 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну – по 2-3 капсули 1 раз за 1 годину до сну.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

 ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”