Віохелс Розторопша форте 60 капсул

Для нормалізацій роботи функцій печінки
Показання

Рекомендовано приймати  до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на загальний стан гепато-біліарної системи, та як додаткове джерело силімарину.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі, запиваючи склянкою води. Курс прийому – 1 місяць.

Тривалість курсу

Тривалість курсу лікування визначається  індивідуально з лікарем

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: плодів розторопші плямистої (Silybum marianum (L.) екстракт сухий – 225 мг; МКЦ 101, аеросил, тальк.

Лікарська рослина розторопша плямиста протягом багатьох років використовується для лікування захворювань печінки. Основна діюча біологічно активна речовина розторопші – силімарин, крім того, в ній присутні такі мікроелементи як цинк, мідь, селен, вся група жиророзчинних вітамінів, кверцетин, поліненасичені жирні кислоти, деякі амінокислоти, флаволігнани і ін.

Рекомендовано приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на загальний стан гепато-біліарної системи, та як додаткове джерело силімарину.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі, запиваючи склянкою води. Курс прийому – 1 місяць.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

    ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”

 • Віохелс – ефективна формула лікування

  Незабаром в кожній аптеці

  Читати далі »
 • Все о расторопше: польза и противопоказания
  Все про розторопшу: користь і протипоказання

  Розторопша: користь і протипоказанняКорисні властивостіПротипоказанняРекомендоване дозування. Скільки і як приймати?Розторопша: побічні ефектиЛікування розторопшею плямистою Лікарські форми розторопші плямистоїЧасті питання про розторопшу плямисту Сьогоднішня стаття присвячена розторопші – рослині, яка здавна використовується в народній медицині і застосовується в сучасній фармацевтиці. У статті розглянуті корисні властивості розторопші, протипоказання, рекомендоване дозування, а також лікування і лікарські форми на … Continue reading “Все про розторопшу: користь і протипоказання”

  Читати далі »
 • Розторопша плямиста для печінки: як працює і як застосовувати

  Важливість здоров’я печінкиВажливість догляду за печінкоюЩо таке розторопша?Біохімічний склад розторопші плямистоїІсторія застосування розторопші для печінкиМеханізм дії розторопші плямистої на печінкуПоказання до застосування розторопші плямистоїСимптоми і ознаки, що вказують на необхідність приймання розторопші плямистоїЯк застосовувати розторопшу для печінкиПобічні ефекти і протипоказанняПитання, що часто ставлятьсяРозторопша плямиста як приймати?Яку розторопшу найкраще приймати?Як довго приймати розторопшу? Важливість здоров’я печінки … Continue reading “Розторопша плямиста для печінки: як працює і як застосовувати”

  Читати далі »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *