Віохелс Сена форте 30 капсул

Для нормалізації роботи шлунка
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на загальний стан травної системи, має м’яку послаблюючу дію

Особливості застосування

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Спосіб застосування

Дорослим приймати по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Максимальна добова доза – 2 капсули.

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: сени листя (Sennae folium) екстракт сухий – 100 мг; крушини кори (Frangulae cortex) екстракт сухий – 50 мг; фенхеля плодів (Foeniculi fructus) екстракт сухий – 8 мг; лактоза, аеросил, тальк.

Сена – один з основних засобів, що застосовуються у всьому світі як проносний. Листя сени, що містять антраглікозиди, надають проносну дію. Сена підвищує моторну функцію кишечника, особливо товстого, має жовчогінні властивості, її призначають при хронічних і звичних запорах, при захворюваннях печінки і жовчного міхура.

Кору крушини використовують як м’яке проносне (відвар діє через 8-10 годин). Препарати рослини підсилюють перистальтику кишечника, але не дратують його слизову оболонку.

Фенхель – найближчий родич кропу пахучого. Траву й плоди фенхеля призначають при спастичних колітах, метеоризмі, для покращення апетиту, травлення, відділення жовчі, а також при запаленні жовчо- і сечовивідних протоків і інших хворобах.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на загальний стан травної системи, має м’яку послаблюючу дію.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим приймати по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Максимальна добова доза – 2 капсули.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

    ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *