Віохелс Валеріана форте

Заспокійливі засоби
Показання

Дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на сон, стан нервової системи, зменшує прояви нервового напруження,  та як додаткове джерело ефірної олії, ізовалеріанової кислоти.

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Вживати дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Капсули слід приймати, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Тривалість курсу

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання

Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Інструкція

Віохелс Валеріана форте

Добавка дієтична.

Форма випуску: капсули.

Склад: 1 капсула містить: валеріани кореневища (Valerianae rhizomata) екстракт сухий – 300 мг; МКЦ 101, аеросил, магнію стеарат.

Кореневища і коріння валеріани лікарської використовуються в якості заспокійливого рослинного засобу у багатьох країнах світу з давніх часів. Валеріана містить багато біологічно активних речовин, які зменшують рефлекторну збудливість центральної нервової системи, сприяють прискоренню і поліпшенню процесу засипання. Активні компоненти екстракту мають седативно-анксіолітичні, або заспокійливі і протитривожні, протисудомні та спазмолітичні властивості.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування в якості загальнозміцнювального засобу, що сприятливо впливає на сон, стан нервової системи, зменшує прояви нервового напруження,  та як додаткове джерело ефірної олії, ізовалеріанової кислоти.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: вживати дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Капсули слід приймати, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам, які годують груддю та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

В період вживання дієтичної добавки слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Пакування:  капсули від № 10 до № 120  у споживче пакування згідно ТУ.

Кінцева дата споживання “Вжити до” або дата виробництва, номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

Виробник: ПрАТ ФФ “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472

ТУ У 10.8-01973472-021:2021 “ДОБАВКИ ДІЄТИЧНІ. КАПСУЛИ. Технічні умови