Серцеві краплі Кардіовіол – покращує функціональність серця

Кардіовіол приймай про проблеми з серцем забувай.

Однією з найбільш поширених причин смертності в сучасному світі є серцеві захворювання

Лікарських засобів для їх лікування випускається безліч, але до цього часу у багатьох пацієнтів, особливо похилого віку, популярними залишаються звичні серцеві краплі.

Можна виділити дві групи таких препаратів

  • Перша — найбільш поширена в нашій країні, група препаратів, що містять фенобарбітал – психотропний препарат, який може викликати звикання і наркотичну залежність. У багатьох країнах світу вони заборонені.
  • Друга група — комбіновані препарати, що складаються з натуральної рослинної сировини. Але самостійно складно підібрати потрібну кількість при їх заварюванні. Тому краплі досить популярні серед лікарів і пацієнтів. Пояснюється це ще й доступною ціною, швидким ефектом і відсутністю побічних дій.

Одним з найсучасніших і ефективних препаратів цієї групи, на сьогодні є серцеві краплі КАРДІОВІОЛ. В даному препараті вченими були зібрані всі основні компоненти, які благотворно впливають на серце і центральну нервову систему.

Лікувальна дія препарату КАРДІОВІОЛ обумовлена найбільш ефективним поєднанням чотирьох елементів, в які входять екстракти валеріани, м’яти, пустирника і глоду. Так, всім відома «тройчатка», будучи звичним серцевим засобом для декількох поколінь, стала більш ефективною і сьогодні включає 4 компоненти!
На відміну від аналогів, до складу входять листя м’яти перцевої, які володіють м’яким спазмолітичну, заспокійливу і жовчогінну дію, розширюють судини серця і головного мозку, а також посилюють секрецію травних залоз, покращуючи апетит.

Кардіовіол® застосовують при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія, вегетоневроз) і центральної нервової системи (підвищена емоційна збудливість, дратівливість, безсоння), а також як допоміжний засіб при функціональних порушеннях серцевого ритму.
Біологічно активні речовини рослин, що входять до складу натурального препарату Кардіовіол®, впливають синергически, потенціюючи дію один одного, таким чином, ефект лікарського засобу більш виражений, у порівнянні з іншими препаратами.

Однією з важливих переваг препарату є його доступна ціна. Придбати його можна в аптеках, що знаходяться поблизу. 

Перед обиранням серцевих крапель обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

3.2/5 (9)