Віохелс – ефективна формула лікування

Незабаром в кожній аптеці

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА «ВІОЛА» розпочала новий етап свого розвитку  з відкриття цеху капсул та запуском першої партії препаратів. 

Постійний розвиток і модернізація

На початку цього року ПрАТ ФФ «ВІОЛА» виповнилося 77 років. Історія сучасної фабрики розпочалася 11 січня 1945 року, коли будівлю на вул. Кірова, 75 (зараз вул. Академіка Амосова) передали в користування Запорізькому обласному аптекоуправлінню для створення та розміщення аптечного складу, аптекоуправління й фармацевтичної фабрики. На початку 1990-х фабрику реорганізували в акціонерне товариство.

Протягом останніх тридцяти років фабрика постійно вдосконалюється та проводить модернізації: відкриває нові цехи та лабораторії, оновлює обладнання, налагоджує нові лінійки фармпрепаратів тощо. 2020-ті не виняток: наприкінці 2021 року, в грудні, відбулося відкриття цеху капсул, а вже в січні нового року – запуск першої партії препаратів у капсульній формі.

Щоб дбати про своє здоров’я було зручно

Ідея відкриття цеху капсул – це практична реалізація стратегії фабрики. Адже для підприємства одна з головних цілей – зробити ліки та дієтичні добавки такими, щоб пацієнт міг повністю завершити курс лікування чи супровідної терапії. А це означає не лише ефективність препаратів, але й зручність у користуванні. Так фабрика зробила перший крок – випуск рідких препаратів у стіках, які можна брати з собою до офісу чи в дорогу та не припиняти курс лікування під час роботи, подорожі, відрядження чи навчання. Наступний крок – капсули.

Від ідеї вдосконалення форм випуску до відкриття нового цеху

На реалізацію проєкту Капсули ПрАТ ФФ «ВІОЛА»  знадобилося півтора року, адже основною ідеєю було зробити всім знайомі ліки зручними у використанні, а також –  ефективнішими. Найбільше часу пішло на закупівлю фармацевтичного обладнання та розроблення унікальних формул капсул. Провівши ретельний аналіз фармацевтичного ринку України, вдалося відкрити 10 унікальних за складом капсул. Тож ВІОЛА справді змогла зробити всім відомі препарати ще зручнішими: Віохелс Плющ;  Віохелс Сена форте; Віохелс Теанін; Віохелс Mg+B6; Віохелс Валеріана форте;  Віохелс Пасифлора; Віохелс Гінкго білоба; Віохелс Гінкго білоба форте; Віохелс Коензим Q10;  Віохелс Розторопша форт.

Для всього персоналу ПрАТ ФФ «ВІОЛА» відкриття нового, шостого, цеху фабрики –  подія довгоочікувана, хвилююча. Вона стала підсумком довгої і копіткої праці багатьох людей, адже до створення проєкту Капсули безпосередньо долучилися всі відділи підприємства: комерційний, маркетинг, логістики, постачання, якості та виробництва – справжня команда професіоналів, що бездоганно виконує свою роботу попри всі складності.

Природна сировина – важлива перевага

Одна з переваг капсул, окрім зручності, – їхній склад. Вони мають трав’яну основу – тобто повністю складаються з рослинної сировини. Це означає, серед іншого, що капсули можуть вживати й ті пацієнти, які дотримуються вегетаріанського або веганського способу життя та віддають перевагу препаратам рослинного походження. І ще одна важлива річ – це універсальність капсул: вони є ефективними для підтримки імунітету в різні пори року та підходять різним категоріям населення.

Європейський контроль якості препаратів

Один із принципів ПрАТ ФФ «ВІОЛА» – багатоетапний контроль якості, адже якість – це прояв турботи про клієнта, пацієнта, це увага до нього і захист його здоров’я. Відтак капсули, які випускає новий цех фабрики, проходять повний цикл контролю якості у власних лабораторіях: перевірка зразка сировини від потенційного постачальника, випробування на якість усієї партії сировини, тестування препарату в процесі виготовлення, контроль якості пакування тощо.

Власні лабораторії відділу контролю якості ПрАТ ФФ «ВІОЛА» атестовано Держлікслужбою України, а високий рівень контролю якості підтверджено, відповідно, сертифікатами якості на сировину та готову продукцію. Зокрема, на фабриці функціонує сертифікована інтегрована система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 13485 та ISO 22000 (HACCP).

Тож попри те, що існує певний стереотип, ніби за межами України ліки набагато кращі, покупці препаратів ПрАТ ФФ «ВІОЛА» можуть бути впевнені: вони отримують лише якісні ліки, що відповідають європейським стандартам.

Успішне підприємство – успішне місто Наразі ліки та дієтичні добавки виробництва ПрАТ ФФ «ВІОЛА» можна знайти в аптеках усієї країни. Та фабрика забезпечує українців не лише якісними препаратами, а й робочими місцями. Адже модернізація та покращення технічного оснащення цехів і лабораторій не скасовують попиту на фахівців своєї справи. Навіть навпаки – як підприємство, що постійно розвивається, ПрАТ ФФ «ВІОЛА» залучає професіоналів високого рівня, які стають частиною команди. Працюємо на перемогу.

Детальніше ознайомитись з асортиментом капсул та використанням можна за посиланням – ВІОХЕЛС

Детальніше, читайте про кожну капсулу в наступних статтях.

3/5 (1)