Ефективні заспокійливі засоби

купить успокоительные

Зараз кожна людина відчуває надмірне нервове напруження. Через постійні стреси та переживання важко впоратися з емоціями. Нормалізувати роботу нервової системи допомагають заспокійливі препарати, але не поспішайте купувати сильно діючі ліки. Сильне заспокійливе без рецепта може викликати швидке звикання та має багато протипоказань. Приймати такі ліки слід лише після консультації з лікарем, але в реаліях війни потратити на прийом до спеціаліста не у кожного є можливість.

ПрАТ ФФ «ВІОЛА» пропонує заспокійливі препарати на травах. Вони діють м’яко, практично не мають протипоказань, більшість дозволена навіть вагітним та дітям, при цьому швидко покращують стан.

Настойки    

Багато людей звикли приймати заспокійливі препарати у вигляді  спиртових екстрактів та настойок. ПрАТ ФФ «ВІОЛА» пропонує наступні лікарські засоби:

Якщо шукаєте сильне заспокійливе на травах, можете купити також Седавіол. Краплі на основі лікарських трав допомагають швидко позбутися надмірної збудливості центральної нервової системи. Препарат можна приймати і в профілактичних цілях. Особливо доречно це буде під час війни людям із вразливою психікою.

Замовити

Трав’яні чаї

Якщо необхідні безпечні заспокійливі засоби, можна обрати трав’яні чаї. Наприклад, фіточай з однією лікарською рослиною (пустирник або меліса) чи комплексний збір. Для зручності заварювання можна обрати чай у фільтр-пакетиках. Дієтичні добавки м’яко діють на нервову систему, допомагають позбутися надмірної збудженості, легше перенести сильний стрес. У воєнний час можна приймати заспокійливі препарати в вигляді трав’яних чаїв для профілактики, щоб попередити нервовий зрив та виснаження через постійний стрес та напруження.

Замовити

Капсули та таблетки

Також ПрАТ ФФ «ВІОЛА» пропонує заспокійливі таблетки в капсулах із серії Віохелс. Можна обрати Віохелс Валеріана форте або Пасифлора для швидкого заспокоєння. До раціону також можна додати комплекс із магнію та вітаміну В6. Він покращує роботу нервової системи, зменшує серцебиття, знижує артеріальний тиск. Таблетки заспокійливі на травах зручно приймати. Їх рекомендується вживати курсом протягом 1 місяця.

Перед прийомом будь-яких препаратів, включаючи ліки на рослинній основі, варто проконсультуватися з лікарем.

Замовити