Кардіовіол – рослинний препарат для лікування захворювань серця

Кардіовіол ефективне лікування захворювань серця

На сьогоднішній момент, захворювання серцево-судинної системи є найчастішою причиною смерті, тому важливо своєчасно почати лікування та правильно підібрати ефективні ліки.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА “ВІОЛА” для лікування тахікардії та інших розладів серцево-судинної системи випускає препарат серцеві каплі «Кардіовіол». Його високу ефективність вже змогли оцінити багато пацієнтів.

Чим відрізняється Кардіовіол від інших серцевих крапель?

Препарати від аритмії випускаються в вигляді крапель та діляться на дві категорії. До першого виду відносяться ліки на основі фенобарбіталу. Це психотропна речовина, яка може викликати звикання та залежність. До другої категорії відносяться препарати на основі натуральних рослинних компонентів. «Кардіовіол» від ПрАТ ФФ «ВІОЛА» надежить до другої групи ліків, тому не викликає звикання, але він також має відмінності від аналогічних рослинних препаратів.

Серцеві краплі «Кардіовіол» відрізняються високою ефективністю, оскільки при їх виготовленні фармацевтична фабрика використовує чотири рослинних компоненти, які містять велику кількість біологічно активних речовин. На відміну від аналогів препарат містить м’яту перцеву. Вона не лише чинить заспокійливу та спазмолітину дію, але й покращує кровообіг в судинах серця та головного мозку. Також до складу входять плоди глоду, кореневища валеріани, трава пустирника (собачої кропиви).

Яку дію чинять ліки від ПрАТ ФФ «ВІОЛА»?

Завдяки комплексному складу «Кардіовіол» призначається при різних хворобах серця, оскільки чинить таку дію:

 • знижує та нормалізує артеріальний тиск;
 • зменшує збудливість центральної нервової системи;
 • допомагає позбутися надмірної дратівливості, наслідків перенесеного стресу;
 • чинить снодійну дію;
 • знімає спазми;
 • розширює коронарні судини;
 • покращує кровообіг в судинах головного мозку та серця;
 • чинить виражену заспокійливу дію та ін.

Якщо необхідне лікування тахікардії чи аритмії, «Кардіовіол» допомагає нормалізувати серцевий ритм. Серцеві каплі, повністю створені  на травах

Особливість серцевих крапель в тому, що всі компоненти, які входять до їх складу, підсилюють дію один одного та мають пролонговану дію.

«Кардіовіол» можна придбати в мережах аптек України. До препарату обов’язково додається інструкцію із застосування серцевих крапель.

Особливості застосування

Якщо болить серце, «Кардіовіол» допомагає швидко позбутися болю та інших неприємних симптомів. Показання до застосування препарату:

 • вегетоневроз;
 • безсоння;
 • надмірна збудливість ЦНС;
 • нейроциркуляторна дистонія;
 • інші функціональні розлади роботи серця.

Якщо виявлена аритмія серця, лікування «Кардіовіолом» комбінують з іншими препаратами.

Використовувати серцеві краплі можна дорослим та дітям від 12 років. Приймати необхідно по 20-30 капель 3 рази на день. Разова доза для дітей розраховується так – 1 крапля на 1 рік життя.

Тривалість лікування та дози визначаються лікарем окремо для кожного пацієнта, оскільки потрібно враховувати тяжкість перебігу захворювання, наявні симптоми, індивідуальні особливості організму та ін. Якщо після 4 тижнів лікування полегшення не настає, слід зупинити використання препарату та звернутися до лікаря.

Придбати «Кардіовіол» від ПрАТ ФФ «ВІОЛА» можна в будь-якій аптеці. На офіційному сайті виробника завжди можна
знайти інструкцію до застосування, склад препарату та фармакологічну дію.

Дізнатись  ціну  в  аптеках

5/5 (1)