Підтримка імунітету в зимовий період

В холодну пору року імунітет людини під впливом різних факторів слабшає.

Якщо вчасно не вжити заходів, ризик розвитку ГРВІ, грипу, застуди значно збільшується. ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА ВІОЛА (скорочено ПрАТ ФФ «ВІОЛА») випускає різноманітні рослинні препарати для підтримки імунітету. Вони відрізняються високою ефективністю, можуть використовуватися для дорослих та дітей.

Які біологічні добавки можна використовувати для зміцнення імунітету?

ПрАТ ФФ «ВІОЛА» пропонує лінійку біологічно активних добавок рослинного походження для зміцнення імунітету, які можуть використовуватися як для профілактики гострих інфекційних захворювань.

Настоянка ехінацеї

Сильний природний імуностимулятор, який має такі властивості:

 • стимулює роботу імунної системи на клітинному рівні;
 • сприяє знищенню патогенних бактерій;
 • має противірусну та протигрибкову дію.

Спиртова настойка ехінацеї може використовуватися для підтримки імунітету в зимовий період для профілактики ГРВІ, а також для підтримки імунодефіцитних станів при хронічних захворюваннях різного походження. Препарат має протипоказання, які важливо враховувати перед його вживанням.

Ісландський мох

Дієтична добавка від ПрАТ ФФ  «ВІОЛА» використовується для приготування відвару для підтримки імунітету. В ісландському моху міститься велика кількість біологічно активних компонентів, тому він впливає на організм наступним чином:

 • покращує роботу імунної системи;
 • підвищує опірність організму до вірусних та бактеріальних захворювань;
 • нормалізує роботу внутрішніх органів;
 • підтримує загальний тонус.

Часто препарат використовується у складі комплексної терапії, як  допоміжний  елемент при ГРВІ.

Квітки чорної бузини

ПрАТ ФФ «ВІОЛА»  пропонує також квітки чорної бузини для підтримки імунітету. Біологічно активна добавка має таку дію на організм:

 • сечогінна;
 • відхаркувальна;
 • потогінна;
 • протизапальна та ін.

Особливість рослинного препарату в тому, що він може ефективно використовуватися не тільки для профілактики простудних захворювань, а й у складі комплексної терапії при хронічних патологіях нирок, печінки. Квітки чорної бузини підходять для дорослих та дітей від 3 років.

Салані ламінарії (морська капуста)

Харчова добавка, яка на 100% складається з подрібненої слані ламінарії, багата біологічно активними компонентами. Є сильним антиоксидантом, сприяє виведенню вільних радикалів, радіонуклідів та токсинів з організму, має загальнозміцнюючі властивості. Крім цього, вона позитивно впливає на обмін речовин, покращує роботу щитовидної залози, усуває запальні процеси.

Трава Іван – чаю

Якщо під час сезонних інфекцій потрібна підтримка імунітету, препарати та відвари на основі Іван-чаю від ПрАТ ФФ «ВІОЛА» знижують ризик розвитку простудних захворювань. Завдяки високому вмісту біологічно активних компонентів вони значно підвищують опірність організму до негативних факторів зовнішнього середовища. Іван-чай не тільки підвищує імунітет, а й позитивно впливає на роботу нервової системи, внутрішніх органів.

При вживанні фіточаїв та інших препаратів рослинного походження дотримуйтесь інструкції із застосування.

Придбати препарати для імунітету від ПрАТ ФФ «ВІОЛА» за доступною ціною можна в аптеках України.