Ісландського моху сироп

Для лікування кашлю
Показання

Протизапальная дія при сухому подразливому кашлі та захриплості; при сухості слизових оболонок в недостатньо зволожених приміщеннях під час спекотної температури або в період  опалювального сезону; при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять; при надмірному навантаженні на голосові зв’язки

Особливості застосування

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Тривалість курсу

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 4-5 днів. Для досягнення стійкого ефекту рекомендується продовжувати вживання ще 2-3 дні після поліпшення стану.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при порушеннях функції шлунково-кишкового тракту з підвищеною кислотністю.

 

Продукція сертифікована
значек Сертифікат Сертифікат
Замовити на:

Добавка дієтична.

Форма випуску: сироп у стиках.

Склад: сухий екстракт ісландського моху (цетрарії) (екстрагент – вода очищена); вода очищена, підсолоджувач сорбітол, консервант калію сорбат, регулятор кислотності кислота лимонна, згущувач камедь ксантанова, ароматизатор харчовий «Шоколад», харчовий ароматизатор «Карамельний колір».

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин з метою протикашльової, антибактеріальної, протизапальної дії при сухому подразливому кашлі та захриплості; при сухості слизових оболонок в недостатньо зволожених приміщеннях під час спекотної температури або в період  опалювального сезону; при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять; при надмірному навантаженні на голосові зв’язки.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: перед застосуванням стик слід злегка розім’яти. Вживають сироп 4 рази на день: дорослі та діти віком від 16 років – по 1 стику (15 ml (мл)).

У даній формі випуску препарат можна застосовувати дітям віком від 16 років.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 4-5 днів. Для досягнення стійкого ефекту рекомендується продовжувати вживання ще 2-3 дні після поліпшення стану.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при порушеннях функції шлунково-кишкового тракту з підвищеною кислотністю.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника при  температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Пакування:  по 15 мл у стиках № 20 у пачці.

Не є лікарським засобом

Виробник: ПрАТ “Фармацевтична фабрика “Віола”, Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75, тел.: 0800331272; www.violapharm.com, код за ЄДРПОУ 01973472.

Виготовлено згідно ТУ У 10.8-01973472-017:2020 “Добавки дієтичні. Фітосиропи. Технічні умови”.

4.9/5 (9)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *