Метровіол Дента – ефективне лікування інфекційно-запальних захворювань пародонту

Лікувати ротову порожнину стало ще простіше .

Лікування травм слизової оболонки ротової порожнини та захворювань пародонту часто ускладнене тим, що тут ідеальні умови для розмноження бактерій, тому ризик появи несприятливих наслідків вищий. Впоратися з проблемою допомагають препарати для місцевої терапії. До цієї групи лікарських засобів належить і Метровіол Дента, який виготовляє ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА ВІОЛА.  Препарат відрізняється високою ефективністю та допомагає швидко позбутися болю, набряку м’яких тканин та інших неприємних симптомів.

Чим зумовлена ​​ефективність лікарського засобу?

Метровіол Дента від ПрАТ ФФ «ВІОЛА» застосовується для лікування травм слизової оболонки, оскільки швидко усуває запалення та має антибактеріальну дію. Висока ефективність лікарського засобу зумовлена ​​комбінованим складом. Препарат містить два активні компоненти:

  1. Хлоргексидин. Антисептик з бактерицидною дією активний по відношенню до грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Також його дія поширюється на дріжджі та дерматофіти.
  2. Метронідазол. Знищує анаеробні бактерії, що викликають захворювання пародонту. Також він активний по відношенню до найпростіших і має протизапальну дію.

Метровіол Дента знищує хвороботворні бактерії, грибки. Також він має протизапальну дію, знімає набряк, почервоніння, зменшує біль. Діє швидко, результати лікування помітні вже після першого нанесення.

Показання до застосування

Метровіол Дента, який випускає ПрАТ ФФ «ВІОЛА»  показаний для лікування таких захворювань:

  • гінгівіт різних видів у гострій чи хронічній формі;
  • хронічний пародонтит (у періоди загострення та ремісії патології);
  • альвеоліт (запалення лунки після видалення зуба);
  • гінгівіт Венсана (виразково-некротичний гінгівіт у гострій формі).

Антибактеріальний препарат також може застосовуватися у стоматології для лікування травм слизової оболонки, спричинених брекетами або іншими предметами з метою профілактики загострення хронічного пародонтиту та гінгівіту.

Як застосовувати?

Важливо врахувати, що Метровіол Дента призначений для дорослих і може застосовуватися тільки для лікування стоматологічних хвороб. Наносити гель потрібно тонким шаром на ясна за допомогою пальчикового масажу або ватного тампона. Застосовувати препарат слід двічі на день. Після нанесення гелю протягом 30 хвилин не можна вживати їжу, пити та полоскати ротову порожнину.

Середній курс лікування становить 7-10 днів, точна тривалість визначається лікарем індивідуально.

Протипоказання та обмеження

Метровіол Дента не можна застосовувати при підвищеній чутливості до компонентів препарату. До інших протипоказань належать такі проблеми зі здоров’ям:

  • дискразія крові, у тому числі в анамнезі;
  • захворювання центральної та периферичної нервової системи.

Протипоказаний гель від пародонтиту і гінгівіту також дітям, вагітним і жінкам у період лактації.

Всі препарати, в тому числі й Метровіол Дента, ПрАТ ФФ «ВІОЛА» комплектує інструкцією із застосування. Обов’язково прочитайте її перед використанням стоматологічного гелю, а також проконсультуйтеся з лікарем. Враховуйте, що препарат несумісний з алкоголем та деякими лікарськими засобами.

Придбати Метровіол Дента від ПрАТ ФФ  «Віола» можна в аптеках України.